Exklusivně nabízíme prodej pěkné a udržované chaty stojící na vlastním pozemku o výměře 941 m2 v krásné vinařské oblasti jižní Moravy v Němčičkách. Chata je patrová, podsklepená a nabízí se k prodeji vč. veškerého vybavení.

Vlastnosti rodinného domu

Dostupnost volný
Obec/město
Dispozice 4+kk
Parcelní číslo -
Zastavěná plocha 59,0 m2
Užitná plocha 130,0 m2
Plocha pozemku 941,0 m2
Prodejní cena 3.500.000 Kč včetně DPH

V suterénu se nachází sklad, dílna, úložný prostor na nářadí, je zde bojler na vodu, elektřina 220 V a 380 V.

V 1NP, kam se dostanete po schodišti přes terasu se nachází obytný prostor s krbem (podlaha keramická), kterým je zajištěno vytápění, dále kuchyňský kout s linkou se sporákem, umyvadlem s teplou vodou, jídelna, wc s umyvadlem, sprchový kout.

Z obývacího pokoje přístup po dřevěném schodišti do patra, kde se nachází další 3 pokoje (podlaha linoleum), z toho 2 menší s okny (dřevěná se žaluziemi) do zadní zahrady a 1 větší ložnice se vstupem na balkon/terasu s výhledem do krajiny a na fotbalové hřiště.

Z chaty je do zadní části zahrady, kde jsou vzrostlé ovocné stromy a malý vinohrad, vstup přes kovové schodiště. Celá zahrada je oplocena pletivem. Chata má vlastní studnu, septik, nicméně voda i kanalizace je vyvedena těsně před vstupem na pozemek, možné napojení.

V obci se nachází obecní úřad, pošta, základní a mateřská škola, praktický obvodní lékař, místní knihovna, sběrný dvůr, COOP jednota prodejna potravin, sportovní areál TJ Sport Němčičky, zemědělské družstvo, pohostinství, vinný bar, kadeřnictví, autoopravna, lyžařský areál.

Dům je volný
za celkovou cenu
3.500.000 Kč včetně DPH

Chci poptat rodinný dům

REAL major, s.r.o.
Naše realitní kancelář sídlí v Želešicích.

Kontaktujte nás

REAL major, s.r.o.

Hajany 222

664 43  Hajany

 

E-mail: info(zavináč)realmajor(tečka)cz

 

Mobil: +420 776 387 287

Mobil: +420 605 018 056

Napište nám