Prodej dvou rodinných domů již ve výstavbě v krásné nové lokalitě, v těsné blízkosti Brna, v obci Hajany

RD je dispozičně řešený jako 4+kk s technickou místností, dvěma koupelnami + další samostatné wc v přízemí, spíž. Jedná se o velký prostorný dům s garáží nebo krytým parkovacím staním s velkou zahradou, která končí lesoparkem.

Vlastnosti rodinného domu

Dostupnost volný
Obec/město
Dispozice 4kk
Parcelní číslo 1007/2
Zastavěná plocha 75,0 m2
Užitná plocha 152,0 m2
Plocha pozemku 536,0 m2
Prodejní cena 18.500.000 Kč včetně DPH

 

Domy jsou moderně řešeny inteligentní domácností s fotovoltaikou vč. akumulátorů.

Prostorné domy, které mají k dispozici šatny, dvě koupelny + samostatné wc se dvěma umyvadly v přízemí, kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem s výhledem do zahrady a zeleně poskytuje soukromí, klid a stín před letním sluncem.

V 2 np na straně domu do zahrady jsou dva dětské pokoje spojené terasou a s vlastní koupelnou s vanou a wc, z koupelny vstup na druhou velkou terasu, technická místnost s pračkou a sušičkou. Na straně do ulice se nachází ložnice se šatnou a koupelnou. Z ložnice i z koupelny vstup na terasu.

Poslední dva volné domy v nové lokalitě obce Hajany, kde se již několik let bydlí v nových domech a v okolí je vzrostlá zeleň. V současnosti probíhá rekonstrukce komunikace přes obec Želešice až po začátek Hajan, která se má částečně kolaudovat v průběhu letošního roku a v příštím roce bude celá dokončena. Domy budou energeticky nenáročné.

Topení v celém domě je podlahově řízené inteligentní domácností napojené na vlastní fotovoltaiku vč. akumulátorů a vč. invertní klimatizace.

Dům je volný
za celkovou cenu
18.500.000 Kč včetně DPH

Chci poptat rodinný dům

REAL major, s.r.o.
Naše realitní kancelář sídlí v Želešicích.

Kontaktujte nás

REAL major, s.r.o.

Hajany 222

664 43  Hajany

 

E-mail: info(zavináč)realmajor(tečka)cz

 

Mobil: +420 776 387 287

Mobil: +420 605 018 056

Napište nám