REAL major, s.r.o.

Naše kancelář REAL major, s.r.o. se specializuje především na prodej rodinných domů na klíč - novostaveb a prodej zasíťovaných pozemků, včetně projektů domů a vyřízených stavebních povolení. Snažíme se o spolupráci s klientem již od začátku výstavby tak, aby dům byl zcela podle představ klienta. K těmto novostavbám zajištujeme hypotéky. S bankami máme dobrou spolupráci i protože stavebníci, s kterými spolupracujeme, staví domy po jednom az šesti a to z vlastních finančních zdrojů, nejedná se o žádné velké satelity, které jsou méně oblíbené.

 

Naše filosofie

Filozofie společnosti REAL major, s.r.o. je založena zejména na individuálním přístupu ke každému klientovi a cílem naší práce je spokojenost každého klienta. K dosažení tohoto cíle využívá firma vysoké odbornosti a kvality poskytovaných služeb podložených dodržováním smluvních podmínek sjednaných s klientem.

 

Spokojený zákazník na prvním místě

Jsme připravení se vám plně věnovat a pomoci vám najít nejvhodnější bydlení. Můžete od nás očekávat profesionální jednání a osobní přístup. Našim největším cílem je vaše spokojenost. Proto neváhejte a s prodejem, či koupí nemovitosti se obraťte na profesionály, tedy na nás.

 

Naše realitní kancelář se řídí zásadami dobrých mravů a poctivého obchodování. K jejím nejvyšším prioritám patří i samozřejmost seriózního vyřizování nabídek poptávky a nabídky nemovitostí. Stejně velký důraz je kladen i na ochranu osobních dat všech zákazníků.

 

Eva Boráková

Jednatel společnosti

 

REAL major, s.r.o.
Naše realitní kancelář sídlí v Želešicích.

Kontaktujte nás

REAL major, s.r.o.

Hajany 222

664 43  Hajany

 

E-mail: info(zavináč)realmajor(tečka)cz

 

Mobil: +420 776 387 287

Mobil: +420 605 018 056

Napište nám